Victor Nelsson Marcao’nun ayrılığını yorumladı

Başarıya ulaşmış stoper, Galatasaray Televizyonu’na hususi açıklamalarda bulunmuş oldu. Sürem öncesi kampların fizyolojik biçim ve takımın bir araya gelmesi açısından oldukça mühim bulunduğunu ifade eden Danimarkalı savunmacı, taraftarlarıyla tekrardan buluşacağı günü de sabırsızlıkla beklediğini dile getirdi. 
Victor Nelsson’un açıklamaları şu şekilde:
“Kamp iyi geçiyor. Bu kampta kendimi iyi hissediyorum. Antrenman ve maçlar açısından birazcık zorlayıcı. Kamp dönemlerinin bu şekilde olması gerekiyor. Zorlansak da ekip için bu şekilde olması daha iyi. Tatilden yeni döndük ve fizyolojik olarak tam formumuzda değiliz. Yavaş yavaş yüzde yüzümüze doğru geliyoruz. Ben ayın dördünde döndüm. Ekip daha ilkin toplanmıştı. Zaman içinde oldukça daha iyi bir noktaya geleceğimize inanırım.”  “OKAN HOCA İYİ BİR İNSAN VE İYİ BİR LİDER”
“Onu sevdiğimi söyleyebilirim. Takıma göze hoş gelen bir futbol oynatmak istiyor. İleride baskı meydana getiren bir ekip istiyor. Saha haricinde onunla birkaç kez konuşma fırsatım oldu. İyi bir insan ve iyi bir önder bulunduğunu düşünüyorum.” 
“GENÇ OYUNCULAR GELECEK VAAT EDİYOR”
“Genç oyuncuların performansları iyiydi. Antrenmanlarda onları inceledim. Bazılarını da maçta gördüm. Kulüp açısından gelecek vaat ettiklerini söyleyebilirim. Tecrübeli oyunculardan almaları ihtiyaç duyulan tavsiyeler var. Daha çok antrenman yapmaları gerektiği, sahada iyi mi oynamaları icap ettiğini söylemeliyiz. İyi insanoğlu bulunduğunu düşünüyorum. Gelecekte iyi oyuncular olacaklarını düşünüyorum.”
“Oldukça maç kazanmamız gerekiyor. Geçen sürem ligdeki performansımız kabul edilemezdi. Yeni sezona tamamen değişik bir mantalite ile başlamamız lazım. Bu yorucu olacak, oldukça fazla çalışmamız gerekecek. Mümkün olduğunca maç kazanmamız gerekiyor. Her gün antrenmanlarda ve maçlarda oldukça sıkı çalışıp şampiyon olacağımızı umut ediyorum.”
“YENİ PARTNERLERİM İYİ OYUNCULAR” 
“Marcao ile gitmeden ilkin birkaç kez görüştüm. Kendisine iyi dileklerimi ilettim. Bir ihtimal gelecekte onunla rakip olacağız. Futbol böyledir. Onun için en iyisini arzuluyorum. Galatasaray’da biz ekip olarak devam ediyoruz. Yeni partnerlerim var. Her ikisi de iyi oyuncular.”
“Bu tür hazırlık kampları ekip için iyidir. Saha haricinde da eğleniyoruz. Bu eğlence takımın bir araya gelmesini ve bir araya gelmesini sağlıyor.” 
“Bu sürem ne kadar oldukça taraftarımız gelirse sürem bizim için süper ötesi olur. Onların gelmesi için sabırsızlanıyorum.”

Son Dakika Haberler