Senden Daha Güzel oyuncularının adları! Senden Daha Güzel dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Senden Daha Güzel oyuncu ekibi

12.07.2022 18:45 Son Güncelleme: 12.07.2022 18:46 Gold Film’in yapımını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Koloş’un oturmuş olduğu, senaristliğini Ayşe Üner Kutlu’nun yazdığı “Senden Daha Güzel” dizisi yakında FOX TV seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki fakat Senden Daha Güzel dizisinin oyuncuları kim?
Senden Daha Güzel  Oyuncu Ekibi
Senden Daha Güzel dizisi oyuncuları kimdir? sorusu çoğunlukla araştırılıyor. Senden Daha Güzel oyuncu ekibindeki adlar haberimizde.
Senden Daha Güzel Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları
Senden Daha Güzel dizisinin oyuncuları içinde; Cemre Baysel ve Burak Çelik yer ediniyor. 7 Haziran Salı günü ilk bölümüyle ekrana gelecek dizide Cemre Baysel ile Burak Çelik’e Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Luk Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu şeklinde birbirinden başarı göstermiş oyuncular birlikte rol alıyor.

Son Dakika Haberler