Emre Demir: Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak isterim

13.07.2022 20:32 Son Güncelleme: 13.07.2022 20:32 Barcelona’ya aktarma olacağı için fazlaca çalıştığını ifade eden Emre Demir, “Geçen yıl fazlaca fazla süre alamadım fakat devamlı extra antrenmanlarımı yaptım. Zira bu yıl Barcelona’ya gideceğimi bildiğim için fazlaca çalıştım. Oraya hazır gitmem icap ettiğini biliyorum. Bunun için hem mental hem fizik olarak kendimi devamlı hazır tuttum. O gün geldi. İnşallah gideceğim vakit da fazlaca başarıya ulaşmış olacağıma inanıyorum” diye konuştu.
“ŞAMPİYONLAR LİGİ’Nİ KAZANMAK İSTİYORUM”
Barcelona’da beklentileri en iyi şekilde ödeyeceğini belirten Emre Demir, sözlerini şöyleki sürdürdü:
“Uzun senelerdir üzerimde bir beklenti var. Kendime inanıyor ve güveniyorum. Bu mevzuda fazlaca çalıştım. Barcelona’da uzun seneler kalmak isterim. En büyük hayalim. Orada Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak isterim. Bunun için de devamlı fazlaca çalışmam icap ettiğini de biliyorum. Oldukca çalışıp başarıya ulaşmış olmak isterim. Barcelona dünyanın en büyük ekibi. Orada olmak her futbolcunun düşsel. Barcelona’dan başka bir kulübe gitmek istemiyorum. Tüm hayalim orada oynamak. İnşallah orada uzun seneler kalıp ülkeme, ailemi, herkesi temsil etmek isterim.” ÖMER ŞENAY: EMRE ÜLKEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEK
Emre’nin menajeri Ömer Şenay ise “Ikimiz de Emre için fazlaca heyecanlı ve mutluyuz. Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz. Barcelona dünyanın en büyük kulüplerinden bir tanesi. Orada bir Türk futbolcunun bu yaşta beğenilip, takip edilip uzun bir süreçten sonrasında aktarma edilmesi fazlaca mühim. Emre’ye inanıyoruz ve güveniyoruz” ifadelerini kullandı.

Son Dakika Haberler