Bahar Candan kimdir, kaç yaşlarında?

09.07.2022 13:17 Son Güncelleme: 09.07.2022 13:18 Toplumsal medya paylaşımları ile magazin basınının gündeminden düşmeyen adlardan önde gelen Bahar Candan açıklamalarıyla da dikkatleri üstüne çekti. Peki, toplumsal medyada çoğunlukla gündem olan Bahar Candan kimdir?
BAHAR CANDAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?
Bahar Candan, 17 Şubat 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Kendisini de meşhur icra eden İşte Benim Stilim ile adını duyuran Nihal Candan’ın kardeşidir. Destek Doçent Hekim Hakan Candan’ın ortanca kızı olan Bahar Candan, lisansını hukuk bölümünde sürdürüyor.
Yürüyüşü, konuşma şekliyle taklitleri meydana getirilen Bahar Candan, toplumsal medya üstünden yapmış olduğu iddialı paylaşımlarla gündemde kalmayı başarıyor. Her yapmış olduğu vaka olan Bahar Candan, “Dondurma Şeklindesin” isminde parçasına çekmiş olduğu klibin arkasından “Dom Pérignon” isminde parçasına çekmiş olduğu kliple konuşulmuştu. Son olarak bir mekanda darp edilmiş olduğu görüntüleri ortaya çıkan Bahar Candan, bu olayın arkasından tekrardan çoğunlukla katılmış olduğu sabah programlarıyla adından söz ettirmeye başladı.
Bahar Candan oldukca yalnız bulunduğunu söyledi

Son Dakika Haberler