Alp Navruz, sevgilisi Ayça Ayşin Turan’ı kuaförden uğurladı

Geçtiğimiz aylarda final meydana getiren ‘Ada Masalı’ adlı dizide başrol oynayan Alp Navruz (31) ile Ayça Ayşin Turan’ın (29) arkadaşlıkları aşka dönmüştü. İlk zamanlar aralarında bir şey olmadığını ısrarla dile getiren ikili, birkaç ay ilkin aşk yaşadıklarını itiraf etmişti.
Navruz, aşk yaşadıklarını; “Hakikaten o denli oldukca şey yazılıyor ki, Ayça ile birlikte şaşırarak okuyoruz. Şöyleki söyleyeyim; güzel bir arkadaşlık kurduk, güzel bir partnerlik yaptık, iş olarak da dost olarak da. Onun haricinde değişik boyutta denemeye başladık, devam ediyoruz. Şu an oldukça güzel gidiyor, mutluyuz” sözleriyle açıklamıştı.
Mutlu birliktelikleri devam eden oyuncu çift, sonrasında kamera karşısına geçmişti. İkili, yeni fotoğraflarını Instagram hesaplarından kalp emojisi ile beraber yayınlamış; Turan ile Navruz’un paylaşımları büyük ilgi görmüştü. Ortalama bir senedir meslektaşı Alp Navruz ile beraber olan ve mutlu bir ilişki yaşayan Ayça Ayşin Turan, önceki haftalarda Bodrum’da bir otelde objektiflere takılmıştı. Meşhur çift, güneş kremlerini sürerek güneşlenmişti.  
Alp Navruz, ondan sonra denize girmek için otelin iskelesine doğru hareket etmişti. Sevgilisi Navruz ile denize girmek için yanına giden Ayça Ayşin Turan, iskelenin merdivenlerinden inerek kendini Bodrum’un serin sularına bırakmıştı. Alp Navruz, sevgilisi Ayça Ayşin Turan’a ayağıyla su atarak şakalaşmıştı.
Denizde duygusal anlamış olur yaşayan meşhur çift birbirlerini öpücüklere boğmuştu. Turan bir ara sevgilisi Navruz’un sırtına doğru çıkarak yüzmüştü. Güzel oyuncudan ilkin denizden çıkan Alp Navruz, sevgilisini yüzerken izlemişti. Kucak dolusu denizde kalan ve yüzen Ayça Ayşin Tura,n güzelliği ve fit vücudu ile herkesi kendine fanatik bırakmıştı.
Aşkları doludizgin devam eden çift, tatilin arkasından Etiler’de yer edinen bir kuaförden çıkarken objektiflere takıldı. Ekin Koç ile çekeceği ‘Sen İnandır’ filmi için Asos’a giden Ayça Ayşin Turan’ı, sevgilisi Alp Navruz kuaförden uğurladı.
Turan, “Birazcık acelemiz var. Yola çıkacağım” diyerek, konuşmak istemedi. Alp Navruz ise evlilik sorularını, “Bu tarz şeyleri sonrasında konuşuruz olur mu?” diye yanıtladı.
Çiftin şort, ayakkabı ve tişört uyumu dikkatlerden kaçmadı.

Son Dakika Haberler